قیمت نفت کاهش یافت

قیمت نفت

سر فصل ها :

بررسی ها نشان می دهد که قیمت نفت کاهش یافته است.

 قیمت نفت برای دومین جلسه کاهش یافت. رشد هفتگی خود را کمتر کرد. زیرا سرمایه گذاران نگرانی ها در مورد کندی اقتصاد جهانی را در مقابل چشم انداز صعودی تقاضای چین پس از پایان کووید صفر ارزیابی کردند.پس از رفع محدودیت‌های کووید، که برخی پیش‌بینی می‌کنند قیمت نفت برنت را تا اواخر سال جاری میلادی به بالای ۱۰۰ دلار در هر بشکه برساند. بازار همچنان در انتظار بازگشت پایدار تقاضای چین است. با این حال، معامله‌گران شرط می‌بندند.
که افزایش قیمت نفت  ممکن است در اواخر ماه مه رخ دهد.

با افزایش کمتر تهاجمی نرخ بهره در ایالات متحده، بازار امیدوار است. که بزرگترین اقتصاد و مصرف کننده نفت جهان بتواند از کندی شدید در فعالیت های اقتصادی یا حتی رکود اجتناب کند و از افت تقاضا برای قیمت نفت جلوگیری کند.

به گفته منابع بازار، داده‌های هفتگی موجودی انبار از گروه صنعتی موسسه نفت آمریکا نشان داد. که ذخایر نفت خام در هفته منتهی به 3 فوریه حدود 2.2 میلیون بشکه کاهش یافته است.این امر انتظارات 9 تحلیلگر شرکت‌کننده در نظرسنجی رویترز را که تخمین زده بودند.
ذخایر نفت خام 2.5 میلیون بشکه رشد کند، نادیده گرفت.
با این حال، ذخایر بنزین و میعانات بیش از حد انتظار افزایش یافت. به طوری که ذخایر بنزین حدود 5.3 میلیون بشکه و ذخایر گازوئیل و نفت گرمایشی، حدود 1.1 میلیون بشکه افزایش یافت.

تیم تحلیلی اندیکاتورهای متاتریدر
تیم تحلیلی اندیکاتورهای متاتریدر

پژوهشگر ابزارها و سیستم های معاملاتی به ویژه استراتژی های اندیکاتوری متاتریدر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.